TESTOVANIE AKO MÁM MÁM ÚVER

ALICA ANGELA | 02.04.2020

Slubujem, že budem zdielat toto svedectvo o pôžicke, pretože Boh má prospech v mojom živote

Ahoj,

Som ALICA ANGELA, ktorá v súcasnosti žije na Slovensku, na Slovensku. Momentálne som vdova so štyrmi detmi a v máji 2016 som bol vo financnej situácii a musel som refinancovat a zaplatit svoje úcty. Snažil som sa získat pôžicky od rôznych úverových firiem, súkromných aj firemných, ale nikdy s úspechom a väcšina bánk mi odmietla úver. Ale ako to Boh mohol mat, predstavil som ženskej Božej osobnej pôžicke, ktorá mi poskytla pôžicku vo výške 250 000 eur a dnes som majitelom firmy a moje deti sa v súcasnosti darí dobre, ak musíte kontaktovat ktorúkolvek firmu Odkaz na zabezpecenie pôžicky bez zábezpeky, žiadna kreditná kontrola, žiadna družstevník s iba 3% úrokovou sadzbou a lepšie splátkové plány a plán, kontaktujte prosím pani Mary Judy (mary.judy555@gmail.com) Nevie, co robím Ale teraz som tak štastná a ja som sa rozhodla dat ludom vediet viac o nej a tiež chcem, aby jej Boh požehnal viac. Môžete ju kontaktovat prostredníctvom svojho e-mailu: mary.judy555@gmail.com Jej telefónne číslo Whatsapp: +1 (929) 267-7281

Přidat nový příspěvek