svedectvo o tom, ako som dostal pôžicku

peter | 09.08.2019

Dobrý den, volám sa Monique Fourie. Som obcanom USA. Chcem dosvedcit dobrého veritela, ktorý mi ukázal svetlo, ked ho po tom, co nás otriasli štyria rôzni poskytovatelia internetu, slúbili, že mi poskytnú pôžicku po tom, co som donútil zaplatit vela poplatkov, ktoré neprinášajú nic a predstavovali žiaden pozitívny výsledok. Stratil som tažko zarobené peniaze a bolo to celkom 5 580,00 dolárov. Jedného dna, ked som prehladával internet, vyzeral roztržitý, ked som narazil na svedectvo muža, ktorý bol tiež podvedený a nakoniec sa dostal do kontaktu s legitímnou úverovou spolocnostou SOS FINANCE Loan Limited, kde konecne dostal svoju pôžicku, a tak som sa rozhodol kontaktovat rovnaké úverové spolocnosti a potom im povedal môj príbeh o tom, ako som bol scammed 4 rôznych veritelov, ktorí neurobili nic iné, len aby mi spôsobil viac bolesti. Vysvetlujem spolocnosti poštou a všetko, co mi povedali, bolo vyplakat už viac, pretože dostanem pôžicku v ich spolocnosti a tiež som sa správne rozhodol, že ich budem kontaktovat. a táto skvelá spolocnost mi poskytla pôžicku vo výške 500 000,00 dolárov. Tu som dnes spokojný so svojou rodinou a zaviazal som sa, že budem na internete svedcit o tom, ako som dostal svoju pôžicku. láskavo a rýchlo ich kontaktujte ešte dnes kvôli vašej pôžicke prostredníctvom e-mailu: (luckyjog741@gmail.com) Verím, že ostatní ludia tiež dávajú svedectvo o tom istom cestnom veritelovi. Whatsapp: +18329000689

Přidat nový příspěvek