Re: Re: Re: Re: Nic není černobílé. Alkohol je dobrý sluha, ale velmi zlý pán.

zero | 10.09.2016

Takže je len potrebné vysvetliť policajným orgánom pri kontrole, alebo zamestnávateľovi, že veď ten alkohol v podstate bol neškodný doplnok a ste v plnom psychickom zdraví, ovládate svoje emócie a samozrejme že je to v poriadku, pretože Vám sa nič stať nemôže. Tak aspoň Váš názor chápem.

Chápete ho špatně. Jako vyrovnaný jedinec vím že musím respektovat zákony, ať jsou jakékoli. Proto nikdy nepiju když vám že budu řídit. Naopak často něco vypiju hned po příchodu z práce, aby mne někdo neotravoval s tím zda bych mu někam nezajel. Nezajel.

Čo sa toho rozkladu etylalkoholu týka, čo znamená podľa vás časovo okamžitý rozklad. Ako vnímate fakt, že Vami popisované látky vojdú do krvného riečišťa a s nízkym pH sa musí následne telo vyrovnávať ich viazaním v tkanivách?

Rozklad acetaldehydu na kys.octovou a vodu je v řádu minut, rozklad etanolu je běžně známý,tzn.4% pivo za +- dvě hodiny, v závislosti na hmotnosti. Princip reakce kys.octové v tkáni jsem už popsal i s praktickým příkladem. Chápavost nemá co dělat s konzumací alkoholu. Někdo prostě natrvdlý je anebo není.

Ja tiež často chodím von s obchodnými partnermi a nikomu z nich nevadí, že nepijem, dokonca si zvykli vôbec nefajčiť v mojej prítomnosti, pretože mi to vadí..Je to vždy len výberom.

Mi nevadí nic.

Čo si myslíte o tom, že podľa interpretácie KSB, alkohol blokuje prijímanie informácii od HNR?

Co je HNR?

A ako vidíte koreláciu zvýšeného počtu predčasných pôrodov a pôrodov defetkných detí pri zvýšenom množstve vypitého alkoholu na jedného obyvateľa? (štatistiky k tomuto sú dohľadateľné)

Matky jsou většinou nižšího věku neuvědomují si rizik svého počínání. Nicméně předčasné porody jsou způsobeny i jinými intoxikacemi než jen alkoholická. Připomenu zvýšenou hladinu kys.močové v krvi, dále stopy herbicidů,pesticidů, insekticidů, aromátů, zesilovačů chuti, hormonů, aj.chemikálií z průmyslové výroby a domácnosti. Názorotvůrci pak mají tendenci svalovat vinu na jejich zájmům neškodící důvody.

Dalším faktorem je intoxikace vlastními metabolity psychosomatického původu.


Ve hře je tolik faktorů, že názorotvůrce vám hravě vnutí ten svůj. Názorotvůce slouží moci. Názorotvůrce může být západní,východní, islámský a vůbec jakýkoliv. Žádná moc nemá zájem na vaší svobodě, ale jen na tom aby jste dělal to co po vás chce.

Přidat nový příspěvek