Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nic není černobílé. Alkohol je dobrý sluha, ale velmi zlý pán.

Jox | 10.09.2016

Do osobnej roviny skĺzať nemusíme, nikdy som nepil a nehodlám s tým začať.
Zdravotné alebo kultúrne pitie je nebezpečné pre každého jedinca. Už len, ak chcete mať deti, je potrebné si uvedomiť, že spermie sa obnovujú delením a v prípade, že budete aj kultúrne piť, alkohol práve na ne môže pôsobiť tak, že sa poškodí časť a následným delením poškodených a ďalším poškodzovaním pomocou kultúrneho pitia sa stane, že prevážia tie s poškodenou DNA, čo bude mať za následok neplodnosť alebo narodenie defektného dieťaťa.
A tento mechanizmus je, tak isto ako trávenie cukru u všetkých rovnaký. To na margo "alkoholiyovania vegetariánov a vegánov" o ktorom ste hovoril vyššie. Buďte zdravý a veľa šťastia v ďalšon živote. Každý máme na výber, ja verím, že čím ďalej tým viac ľudí si bude vyberať život bez alkoholu.
Ak viete po Rusky upriamil by som Vašu pozornosť na profesora medicíny Ždanova Vladimira Georgieviča, tiež dlhé roky bol zástancom kultúrneho pitia a potom, čo urobil výskum dlhodobých účinkov alkoholu na telo, stal sa z neho veľmi silný kritik tejto "sladkej lži"

Přidat nový příspěvek