Re: Pravda o predaji alkoholu

Jox | 08.09.2016

bielu muku a rafinovany cukor suhlasim. Mineralky, poviem to takto. Mal som vymenu nazorov s UVZ, pretoze si nemyslim, ze PET flase su bezpecne. Z UVZ centraly som dostal informaciu, ze ak su PET flase skladovane spravne (pocas transportu, skladovania ci potom v autach a domoch), teda pri teplote, ktora je pod izbovou teplotou A mimo slnecneho svetla, tak sa ziadne latky do tekutin skladovanych v PET flasiach nedostavaju... No nevidel som nikde vozy s klimatizaciou, ked sa tieto mineralky prevazaju a vzdy su v skladoch s normalnou teplotou. Co sa mineralnych vod ako takych tyka, je nevhodne ich pit stale, skor ich pit podla zlozenia ako oZDRAVovaciu pomoc.
Sol uz popisal Hox skor. Tu by som este doplnil, ze gazdinky by mali solit pri vareni malo. Kazdy potrebujeme inu hladinu soli a nech si radsej kazdy prisoli, ako ked by sme si pretlacali sol do tela,pokial ju telo nepotrebuje.
Nesmieme este zabudat ani na tabak a cigaretove jedy. Ale k tomu prelozim video od obsee delo, teraz som cez vikend slamenny vdovec, zena ide prec :), takze budem mat cas sa tomu venovat.

Budte zdravi a krasny den

Přidat nový příspěvek