Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: .

jh | 09.09.2016

a tiez nechapes, ze aj ked boli romanovci pribuzne spolceni s polkou europy, citili sa ako "rusi". napr. taky wilhelm sa velmi tesil, ze si nikolaj zobral alexandru (a vobec tomu nebol nakloneny ani alexander III, otec nikolaja, ten dokonca dal synovi nejake tie baletky-kurvy na trtkanie, aby na nu zabudol, ale ten na nu nezabudol..), pretoze si myslel, ze cez nu sa lahsie dostane k ruskym zdrojom, ale ta konvertla na pravoslavie, naucila sa po rusky, aj ked jej to trvalo, ale snahu mala, a mala draheho wilhema u pici. alexandra mimochodom mala v oblube ikony bohorodicky a serafina (ktore mala vzdy pri sebe) a jej najoblubenejsi znak bola svastika, ktoru si v oblube kreslila kazdy den aj v zajati ci uz na vychode, alebo jekaterinburgu. toto je diskusia ciciak, a ked nemas chut diskutovat, tak naco si do pekla tu? ja nikde bohorovne nevrdim, ze ja som ten najmudrejsi na svete, ktory pozna pravdu. ale podla mna bola revolucia podporena z 2 centier: 1. amerika, cez zmrda bronstejna, linka cez bronstejnovho tusim stryca priamo na jacoba schiffa, ktory sa doslova chvastal, ze dal na rusku revoluciu 10 milionov dolarov (co sam uznas v tej dobe bola astronomicka suma), a druha svajc-nemecko cez lenina. celkovo svajc bola liahen kadrov pre 2sv, vznik csr, rusku revoluciu, tym padom dalsia velka zmena v eu-asii, hned po velkej zmene vo francuzsku po francuzskej revolucii. islo sa salamovou metodou a ciel bol zmenit monarchie na lahsie ovladatelne celky. ono totiz Clovek panovnik robi sice absolutisticke rozhodnutia, ale ked je to Clovek, tak je to celkom iste efektivnejsie, nez to mame dnes za paskvil, kde su vsetci krasne kupeni. takze tito panovnici, ci uz boli obcas lepsi ako napr. mikulas I., alebo horsi musi ustupit novemu sposobu riadenia.

Přidat nový příspěvek