Re: Re: Re: Re: Re: .

jh | 08.09.2016

zido-zednari, neviem, ale nieco mi hovori doslova "huste" zidovske osidlenie, ktore rusko ziskalo na konci 18-teho storocia pripojenim polska, zapadu bieloruska a ukrajiny a tusim pobaltia. ziskalo tak, a teraz sa podrz 50% vsetkeho zidovstva na celom svete v tej dobe. vobec romanovci nemali paru, ze tym ziskali trojskeho kona, ktory im krasne podpilil konar. ver mi, celych 120 rokov sa tym snazili nieco spravit, ci uz asimilaciou, platenim listkov do ameriky, palestiny nech z ruska odidu, na cukriky ich lakali, ked im davali podu zadara na ukrajine, s dobytkom a 0% danami na 20-50 rokov, nepochodili, chapes? po bitke jekazdy general. keby bol mikulas II vedel ako skonci, tak by to inak roztocil, pretoze jeho zabili hlavne tzv "lotysi", t.j cudzinci ako madari, a potom zidia. romanovci hlavne nechapali, ze zidia sa nikdy neprisposobia a ze si vytvoria stat v state a budu srat z vysky na rusov, no iba na to nie, ako na nich trhnut nejaku tu kopejku.. nie je jedno kto tu revoluciu spravil. a tiez si netreba idealizovat lenina, ja nevidim vela dobreho, co by bol spravil. stalin, to uz mozeme diskutovat, ale tiez sa zobudil podla mna stipku neskor, ako je tu tvrdene. ty si myslis, ze romanovci nic nerobili, lenze uz v polke 19-teho storocia sa o rusku pisalo ako o krajine, kde su zidia brutal utlacani. ziadny z romanovcov nemohol len tak nieco urobit, je to presne ako dnes s putinom, ten tiez nemoze urobit veci napriamo. musi kluckovat, pripadne si pripavit poziciu. revolucia prisla nie ako tlak zdola, vid to odusevnenie bojovat za cara mikulasa II na zaciatku vojny. ved ludia cara defacto zboznovali. rozbilo sa to az neuspechmi a vseobecnou biedou. revolucia v 1905-tom mimochodom, bola cisto tiez robota zidov, robotnici vobec nechceli ist do revolucie, museli ich huckat zidovske bojuvky, ale moc sa im to nedarilo. takze tak k vzniku revolucie, ta vznikla kvoli niecomu uplne inemu.

Přidat nový příspěvek