Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolševik = typ stroje psychiky Člověk

inkv. | 07.09.2016

ale jo... to v té wiki dál píšou... , že to upekl Sverdlov zřejmě s Leninem. Kupodivu Trocký o tom nevěděl.. ale to je asi detail..

Takhle ZZ a jak si tedy vlastně představuješ před a po revoluční Bolševiky.. co třeba LENIN. Byl to bolševik nebo trockista?
Jinak já nevím, jestli si to uvědomuješ... ale Stalin sostatními (kromě Trockého..) nesli Leninovu rakev ... Oni se k němu hlásili... a speciálně Stalin. Stalin byl opravdu nejvěrnější Leninovec, to je pravda... A co třeba Lazar Kaganovič, to byl teda Trockista nebo Bolševik? Nebo Chruščov... později Molotov ...

Hele, je mi jasné, že vy všechno negativní - už mě to došlo, proč tak dělíte... házíte na Trockisty... a ze Stalina děláte "div ne zmrtvýchvstalého cara", prostě "klaďase každým coulem". A vlastně jako by Bolševivi nakonec ani neměli účast na VŘSR a následném teroru...
Hele nebylo to tak, že strana, jež se samozřejmě přejmenovávala... to jo... nevím, jak se jmenovala zrovna v čase VŘSR - možná VKS(B) nebo prostě "Bolševici" nebyla vlastně "tvořena samými Trockisty a Koba Mírumilovný v ní byl nakonec jediný Bolševik" ?? :-)))
Jako myslíš, že Bolševici... se nikdy nedopustili žádného násilí ???
Už jen ww2 - "typicky bolševické" - jako neříkám, že ne nutné... ale - vepředu vojáci, a za nimi politruci, co tyváhavější stříleli... takže nakonec se vojáci báli více politruků a svých velitelů než nepřítele ... :-))) hele - koho mě tohle jen připomíná... - no jasně, Trockisty... celá RA byla i během ww2 v rukou Trockistů... v Moskvě (u Stalina..) to byl samej Trockista... a do toho Stalin - "jediný autentický Bolševik" té doby...
hele - to je dost nereálný... Nakonec nedal se ten Stalin na tu Revoluci nějak "omylem" ? Šel na srz Pacifistů a náhodou zazvonil na Leninův zvonek... No a Lenin, ten: "starý Trockista" ... ho hned prostě "zneužil ke svým trockistickým cílům" .... :-))) Chudák Koba... ten asi "čuměl".Takový najivní hodný kluk to byl ....

Přidat nový příspěvek