past sklapla

Nikdo | 27.08.2016

Ještě jednou, za mně naposledy. Chlape dej se dohromady! Copak nevidíš jak jsi průhledný. Argumentuješ svými domněnkami. Článek jsi pozorně neshlédl a jsi líný si ho pozorně přečíst. My o voze a ty o koze. Dále se projevuješ hodně neuctivě. Tvůj cíl je zřejmý, dokázat, že máš pravdu, ale pravda se hledá a není něčím majetkem.

ad 1) To je právě domněnka, nikde nebyl požadavek na důkaz vznesen. Je to přednáška, důkazy se řeší v diskuzi. Považuji to za samozřejmé a nepotřebuji důkaz, životní zkušenosti a praxe mi to potvrzují. Pokud máš pochybnost, dal jsem Ti níže příležitost se vyjádřit jestli to rozporuješ, ale uhnul jsi od tématu a stále dokola opakuješ něco co Veličko neřekl (termín plná síla jsi si vymyslel a kontext informace se týká fungování instinktů, kdy u silně vyzbrojených druhů jsou instinkty nastaveny tak, aby silné ozbrojení nepůsobilo při vnitrodruhové konkurenci škody celému druhu. Je jasné, když se dostane bytost pod nějaký psychický tlak použije vše co má, jako jsem uváděl u lidí, že muži vedeni instinkty chrání ženy a děti, ale přesto je dost případů, kdy je zabíjejí).

ad 2) Bylo to tvrzení a ke všemu urážlivé tvrzení, na které byla napojena otázka - "Je to tvrzení pravdivé". Ve smyslu je Veličko nebo není lhář? Jistě chápeš nesmyslnost a neadekvátnost takové otázky a vycházející zase z domněnky, že by mohl Veličko lhát (Jaký by měl důvod? A má kolem sebe dost chytrých lidí, kteří by mu to vyvrátili, kdyby to byla lež).


Howgh

Přidat nový příspěvek