Re: uloha

Perun | 16.08.2016

Tiež sa mi zdá, že je to u nás napr. Fico a v Česku napr. Zeman.

Otázne je, do akej miery sú si vedomí tohto všetkého, teda akú reálnu pozíciu v nejakej hierarchii majú (tu tipujem tak v lepšom prípade nejakých "nadporučíkov" :-) ).

Inak sa zdá, že Fico má naozaj nejaké informácie, ktoré len tak ľahko bárs kto nemá, ani medzi "lídrami" EU. Pripadá mi to, akoby šiel Fico v nejakom vlaku, a mnohí další (vrátane Merkelovej či pápeža, či Andrewa Pussyho-Kisku) boli vo vlaku, ktorí už stojí, resp. smeruje na nejakú slepú koľaj. Podla Pjakinovho delenia by som ich priradil k "podpindosníkom".

Len malá ukážka: Fico bol prvý, kto podal žalobu voči "kvótam". A následne sa až rozbehla prietrž žalôb. Nemyslím len Maďarsko, ale len v Nemecku je na Merkelovej vládu podaných myslím že stovky, ak nie tisícky takýchto žalôb. Dokonca aj bavorský premiér chcel podať, to mu ale Merkelka vyhovorila na osobnom stretnutí (neviem, aké argumenty použila, ale muselo to byť niečo pôsobivé). Ale prvý bol Fico. Takže nie je až taký bezvýznamný, minimálne je to trubač :-) (mali sme aj Trubača, potom pár prezidentov - gašparkov - no a teraz tu máme "lokaja Ficka", len je otázne, kto je tá krvavá pani. :-)

Přidat nový příspěvek