Re: Re: Re: Re: Dotaz

Július Milo | 15.08.2016

...tak to nie je nič iné ako absolútna totalitná demotivačná zlodejina najvyššieho zrna...ukradnúť 160 000.-z 200 000.-a nechať len 40 000.-je dobré akurát pre zlodejov ktorí sa človeku vysmejú do tváre sposobom ,,možeš robiť čo chceš,my Ťa aj tak okradneme a Ty s tým neurobíš vobec nič...ale skús si otvoriť hubu a uvidíš..."Tak ja budem dreť ako idiot,budem platiť slušné výplaty,vyplácať zamestnancom poddiely,zakladať im penzijné fondy ktoré sa budú vyplácať penzie,poskytovať pomoc pri zriadení obydlia pre ich rodiny,rekreácie,zabezpečenie pri zdravotných problémoch,a potom príde nejaký mafián,ktorý mi vezme to z čoho tieto aktivity možem podporovat...a nebudem mať ani na ďalší vývoj...?Ale taký mafiánsky zlodej bude potom národu ukazovať aký je dobrý keď okradol toho ,,bohatého"a rozdal moje peniaze hajzlíkom,ktorí na úspechu nemajú žiadny podiel a neppohli ani len prstom k tomu aby niečo ešxistovalo....Z mojho pohladu ten,kto sa nepričinil nemá žiadne právo nárokovať si na výsledky cudzej práce...alebo o výnosoch rozhodovať...jedné je zaplatiť dane v rozumnej výške,ale 80% je holá fantaskmagoria...len kecať hubou a chcieť rozhodovať o cudzích peniazoch dokáže každý hovniak,ktorý v živote nič poriadne nedokázal a len sa veze na práci iných...hovorí sa tomu parazit a je to pomenovanie absolútne vystihujúce podstatu týchto politických príživníkov...mleť nieťo hubou a bezpracne brať peniaze...to je to,o čo tu beží...

Přidat nový příspěvek