Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slabota

Oracle 911 | 30.07.2016

1) Fakt?! Pretože naša učiteľka geografie bohorovne tvrdila (odkazujúc na rozumbradov), že Spojené Štáty Americké majú najvyspelejšiu ekomoniku t.j. sú post-industriálnou krajinou preto, lebo u nich ekonomika je závislá na službách a nie na priemyselnej produkcií.
Prepáč ale ja nie som ten kto túto post-industriálnu blbosť vymyslel, ale je dosť blbcov s akademickým titulom t.j. prázdnych hláv s diplomom, ktorí keď počujú nejakú poučku od dajakej autority tak to príjmu ako neoddiskutovateľnú pravdu a začnú ju opakovať.

2) Základný ekonomický zákon socializmu je najlepší príklad tvorenia slovnej vaty, lebo keby pozreli do prác Stalina či na definíciu tohto zákona, tak by im došlo, že smerovanie ekonomiky ZSSR fakticky popiera zmienený zákon.
4) Podaktorým to určite došlo a držia basu, a podaktorí sú blbcami s akademickým titulom opakujúce poučky.
5) Cena a hodnota sú 2 úplne iné veličiny, lebo cena je subjektívna veličina a hodnota je objektívne daná okolnosťami, lebo či zaplatím za danú vec (čo má výrobnú cenu za kus 0,1 €) 1 € alebo 100€ je viac menej na zvôly výrobcu, dodávateľov, predajcu a mojej lenivosti ale akú hodnotu to potom nadobudne je už vecou okolností (môže zachrániť niekomu život) napr. airbag.

Přidat nový příspěvek