názor

Martin | 23.07.2016

Pjakin častokrát naznačuje ohĺadom politiky ,že US štátna moc, ktorú predstavujú neokoni je v tvrdom boji o nadvládu s globalistami, čo podľa mňa nie je logicky možné. Pretože v skutočnosti globalisti sú tí, ktorí predstavujú skutočnú moc (až vynecháme GP, ktorého plány aj tak realizujú hlavne globalisti)) a neokoni ako štátna elita boli do svojej verejnej funkcie dosadení práve globalistami, z toho vyplýva, že globalistov musia poslúchať, nakoniec v CFR, Trilaterálnej komisii, Bildebergu,Kosti a hnáty a iných spolkoch je kto, ? Sú tam oddelení globalisti od neokonov ? A to sú prakticky poloverejné spolky v globalistickom riadení nižšie položené v hierarchii riadenia, lebo nie sú dostatočne utajené. Pravda je taká, že neokoni sú len nástroj globalistov vo verejných funkciách a sú proste vymeniteľní za iných. Globalisti vlastnia kontrolu, financie, atď, operujú prakticky po celom svete a rovnako majú biznis všade.
Z toho potom podĺa mňa vyplývajú niektoré chybné závery Pjakina. Pretože neoconi sú podriadení rozhodnutiam globalistov, ktorí sú vyššie v hierarchi a musia ich poslúchať.Nemože byť v tvrdom konflikte, antagonizme..
Rovnako mám názor, že nemá s Tureckom pravdu.ISIL možno vyčistia Rusi v Sýrií, ale to množstvo ISIL vrahov v Európe, pripravených v hodine H na rozkaz vraždiť s úkrytmi zbraní, tých kto vyčistí ? Gulenove Turecko a kedy ? Gulen je sufista, má 75 rokov a ťažko bude mocť dlhodobejšie zastávať riadiace posty v Turecku. Myslím, že pre Turecko je pripravená globalistami iná práca ako ich zastabilizovanie a zmrazenie. Erdogan ešte dostane svoju hlavnú úlohu.
Netreba zabúdať, že plány neocons s Tureckom možu byť kľudne aj plány globalistov, len ich realizujú neocons.Ani odstavenie od moci neocons neznamená, že sa plány menia, len ich bude realizovať prípadná nová štátna moc, ktorá tam nastúpi po voľbách, pričom mám nepríjemný pocit, že tá nenávistná ženská to tam aj tak vyhrá...

Přidat nový příspěvek