Re: Re: Nechápu

Magnus Maximus | 25.07.2016

Zábava povídáš ? No za mých mladých let se mladí bavili jinak, reálně a nikoliv virtuálně. Hodně jsme sportovali, tenis, fotbal, hokej lední i ten pozemní, nohejbal, volejbal. Sami jsem si založili sportovní klub a postavili hřiště s přispěním MNV, pořádali různé závody, chodili jsem na ryby a do lesa na houby. Chodili jsem se koupat do řeky apod. Prostě žili jsem reálný život. Ne ten virtuální co současné generace. Je to hrůza, když jedu metrem a vidím opravdu bioroboty bez mozku, jak civí do mobilu a z mobilu vedou dráty se sluchátky do hlavy. To nebylo ani v éře walkmanů. Dnešní mladí jsou duševně a fyzicky slabí, neduživí, změkčilí, ale současně agresívní a nejsou schopni ustát tlak prostředí. Prostě degeneráti. Za poslední měsíc jsem byl svědkem doslova hysterických scén, řekněme pubertálů, kteří nezvládli nebo si mysleli, že nezvládnou určitý fyzický výkon. Hrůza, za takou scénu by se za mých let kluk styděl. Až přijde pořádný tlak ze strany těch nově příchozích do Evropy, tak tato generace se před nimi přímo zesere a raději jim bude sloužit sloužit než aby se jim postavila. Jak jsi na tom ty 404 ?

Přidat nový příspěvek