Re: Nezabýváte?

Pe-tri | 20.07.2016

Znamená to interpretaci Vašich vlastních slov. Já Vás však nehodnotím. Pouze považuji Vaše názory za projevy ateisticky a materialisticky vyškolené/limitované psychiky. Snažil jsem se Vám to v diskusi přiblížit. Že to odmítáte vzít na vědomí a stereotypně obviňujete okolí z útoků na Vás či nepochopení, ok, je to Vaše volba, v pořádku, jen další diskuse se tím stává jaksi bezpředmětnou.
A to že jste se jakože otevřel je zcela irelevantní a spíše věci ku škodě než užitku, to jen na okraj toho, jak nekompatibilní je Vaše psychika s tou řekněme mojí. Snažil jsem se poukázat na to, že Vaše úvahy ohledně HNR jsou IMHO bláhové spekulace materialisty (a vůbec není podstatné zda se sám za něj považujete či nikoliv) a tím Vám dát impuls k přemýšlení včetně ukázání místa, odkud se na věci mezi nebem a zemí dá IMHO dívat smysluplněji. Nikde netvrdím, že to co říkám je objektivní Pravda. To už si musí každý přebrat sám, do jaké míry s tím či oním může či nemůže souhlasit. Na rozdíl od ostatních často používám uvození IMHO - přičemž předpokládám, že víte co to znamená. Takže suma sumárum, pokud jsou pro Vás mé názory a tipy nestravitelné, nechte je klidně být. Podobně jako já klidně nechávám být názory Vaše, které jsou pro mě osobně obnošenou vestou. Mějte se fajn.
P.

Přidat nový příspěvek