Re: Re: Re: V jednej veci nesúhlasím s Luxom a v tom, že Boh nemá do čoho oprieť.

Lux | 12.07.2016

Ahoj Hox,

Áno, jasne že chápe, že Centrálna banka je objektívne zlo, to si určite prečítal v niektorých prácach VP (aj bol Petrovom osobne oboznámený s viacerými vecami, keď to ešte len začínalo), s ktorými sa stretol, ešte keď robil "nosiča vody" Sobčakovi, a potom bol na čele FSB.
Ale sú skutočne desiatky jeho vyjadrení, ktoré sú VP oprávnene kritizované (pričom zároveň tvrdia, že lepšieho nemajú "na sklade") a z nich vyplýva, že neraz skutočne nevie o čom hovorí (ak by som mal právnické vzdelanie a nečítal by som "tlusté knihy", tak by som to tiež nechápal a on na to už dávnejšie teraz nemá ani čas..) a to v dosť zásadných veciach (spomenul som len prípad, ktorý ma napadol) - prejav mu síce napíšu jeho speechwriteri (kto ich však vyberá a prečo mu píšu mnohé evidentné nezmysly?).
Niekedy by sa totiž mohol vyhnúť zásadným omylom pri svojich vyjadreniach o OikoNomos.., a to aj keď nemá nič napísané..
Ak totiž vieš vo co gou, tak to zaobalíš do množstva náznakov a inotajov, čo Putin veľmi dobre ovláda, ale v tejto oblasti je aj podľa môjho názoru, ako sa hovorí "mimo mísu"..

Přidat nový příspěvek