Re: Pjakinovi položili nepríjemnú otázku:

Lin | 02.07.2016

Hehe... a co jako měl odpovědět? :-)
Třeba - přečtu si noviny, kouknu na net, chvíli nad tím podumám a mám analytiku?
Prosím tě, trojotazníku... jak TY bys vysvětlil třeba mně své myšlenkové pochody = jak jsi došel k vývodu, který zrovna píšeš? Jak jsi na to přišel? Vysvětli mi svou metodu práce s informací! :-)
Analytika sama o sobě je poskládáním informací do řady, která dává smysl a co nejvíce odpovídá realitě. Dobře a pro laika pochopitelně je to vysvětlené třeba v Posledním gambitu.
Analytika se musí nejen studovat, ale také trénovat. Ty "tlusté knihy" ti dají orientační návod, které informace k sobě pravděpodobně patří, které mohou souviset - i z historického hlediska, protože scénář mnoha situací se opakuje, mění se jen "kulisy".
Jinak - ten kanál KPE když si rozklikneš, najdeš tam jen samou "kritiku" (= špínu) na osobnosti, veřejně činné v KSB. Podle KPE je to samý žid, tedy i podvodník, "ne-Rus". Je to tím, že KPE a KSB tvořili před lety jeden tým, ale pak se "jinakonázoroví" odštěpili a založili si KPE.
Takže - nedáváš sem žádnou "bombu", už jsme to tu probírali nejednou a ti, kdo chodí pravidelně, vědí, odkud vane vítr.

Přidat nový příspěvek