Brexit

Igor | 27.06.2016

Ja som takisto zvedavy na Pjakinov komentar Brexitu a toho velkeho halo po hlasovani. Taktiez sa cudujem ze sa to tu vobec neriesi. Co si myslite vy o sucasnych udalostiach ? Media su akoby proti brexitu a pride mi to ze robia vsetko pre to aby ten vysledok zdehonestovali a zvratili. Taktiez samotny vysledok mi taktrochu smrdi, az prilis nevinny vysledok o par hlasov viac. Sice na to nemam dokazy ale vnutorne mam pocit ze je to zmanipulovane a vysledok 48 ku 52 je taky neutralny ze nikto si nedovoli ho nejako spochybnovat, maly rozdiel teda ziadne podozrenie to nevzbudi. Osobne vnimam toto obdobie tykajuce sa britanie ako bitka dvoch vektorov cielov. Jeden GP a druhy amici pricom GP je ten kto brexit a media patriace amikom teraz kvikaju ako prasce pred zabijackou. Dost ma zaujimaju Vase nazory, sam neviem ci si balit kufre alebo ostat. Nuz uz pred cestou do UK som mal sen o potapajucej sa plachetnici a neustale mi hraju v hlave tie vety o tom ze byvale sidla GP su vacsinou znicene alebo ponechane napospas.. skratka nie su na tom tak ako.boli za "ich pritomnosti".. ospravedlnujem sa ze som to hodildo temy ktpra sa brextu netyka

Přidat nový příspěvek