Re: Re: Peskov

Perun | 07.06.2016

Ukludni sa. Ja mu na nič neskáčem. Preto som aj ten "civilizovaný svet" nazval ako takzvaný.

Len som chcel poukázať na to, že HOVORCA PUTINA Peskov (inými slovami samotný Putin, pre tých úplne blbých) má takýto ideál, alebo skôr fatamorgánu.

Ale presne mi to zapadá do môjho hodnotenia Putina a jeho tímu. (ale znovu opakujem, považujem ho za lepšiu alternatívu oproti kolektívnemu Západu, len ZATIAL nie systémovú. Alebo áno? Putin dáva priestor aj systémových alternatívam, no typu Dugin, Pjakin, Glazjev... Akoby váhal, -on je Váhy- alebo balansoval. Lebo vo funkciách sú v pohodičke Gref, Čubajs, a už menoval za svojho poradcu - Kudrina. Ale aj Glazjev je jeho poradcom.)

Čo sa týka Západu - aj tam sú frakcie. Zjednodušene podla mna: jedny by radi zobrali Rusko do 1.triedy vlaku - Trump. Ďalší ho tolerujú v druhej - povedzme Kerry. No a potom tu máme fašistov ako Clintonová alebo MCCain, ktorý by rusov najradšej vyhodili z vlaku, nech sa zabijú. Nikdy by ho samozrejme nezobrali do rušňa riadiť.


Přidat nový příspěvek