Re: Re: Re: Re: Re: Montovne

Cico Ciciak | 05.06.2016

Po úprave:

Kotleba nehovorí o žiadnej alternatíve ako typický populista, pretože nepovie (že súčasné podmienky na SR, stav rozmýšľania ľudí a aktuálna globálna situácia sveta to neumožňujú), akým spôsobom sa dá vystúpiť (ako sa to dá zrealizovať), čo by bolo treba najprv pre to urobiť a čo by to pre nás celé znamenalo! On už nepovie, že aj pred vstupom do EÚ sme už boli v podstate len nesebestačná a nesvojbytná neo-kolónia, hoci nie až taká, ale boli! A budeme, aj keď náhle zajtra vystúpime z únie, pretože zotročovanie národov a civilizácií sveta prebieha (na tej najnižšej úrovni) už minimálne po celé tisíceročia úplne inak, než si myslia títo jednoduchí "vystupovači" z EÚ! (A to im chcem vysvetliť, ale oni si to ako prostí dogmatici nedajú!) V 1. rade cez programovanie podvedomia a mysle ľudí, cez úrok, rôzne ideológie (napr. "náboženstvá"/relígie), účelovo naočkované stereotypy uvažovania, konania a podobne! (Zbytočne to ďalej rozpisovať, kto chce vedieť viac, tak tento web k tomu ponúka príslušné zdroje!) A mám dojem, že Kotleba o týchto niektorých skutočnostiach nehovorí (zo svojej pozície to má aj značne sťažené) tak priamo ako Vaský, ktorý napríklad veľmi jednoducho a účinne vysvetlil fungovanie súčasného defektného finančného systému a zhubného úroku aj obyčajným ľuďom! Ale súhlasím s tým, nech kotlebovci o vystúpení z EÚ hovoria, ale musia aj pomenovať konkrétny plán, lebo väčšinu ľudí len rečami nepresvedčia! (Ak sú to skutočne triezvo a slobodne premýšľajúci ľudia, tak sa nad mojimi slovami aspoň zamyslia, ak nie...!) Ale nemám chuť sa tu teraz baviť o Kotlebovi a jeho jugendoch, kedže to moc s témou nesúvisí! (Na niektoré milión-krát papagájované sprostosti už ale reagovať musím!) Spomenul som jeho prívržencov len ako taký najvýraznejší príklad EÚ vystupovania a že rozmýšľajú až nad 2. bodom plánu a nie tým 1., ktorý je objektívne najdôležitejší!

A rovnako aj ja môžem povedať, že nevieme, kto v skutočnosti stojí za Kotlebom (kto to naozaj je), jeho stranou a jeho "desiatimi statočnými"! Aj na tých kadejakých "poradcov", ktorých má okolo seba, by sa dalo pozrieť bližšie! Ale o to vôbec nejde! Dôležité je to, čo napr. taký Vaský robí a tým, že hovorí o našej výrobe a produkcii, našom poľnohospodárstve, priemysle, potravinárstve... a nielen nejakých cigánskych parazitoch, pracuje aj na nás! A toto dobré si treba všímať u každého človeka (aj u Fica) a nie či je iluminát alebo kto, alebo či podvedome (ako užitočný idiot - to je aj celý slovenský národ!) na nich pracuje! Lebo to len tak nezistíš a skoro každý svojou úrovňou chápania a morálky na niekoho vedome alebo podvedome maká! A Vaský si presne všíma takýchto ľudí, ktorí aspoň niečo dobré, rozumné a k veci hovoria a takých názory sa snaží spropagovať (napr.: Harabína, Mezenskú, aj Kotlebu...)! A ja chodím na jeho stránky a youtube kanál (kde myslím chodí aj hodne kotlebovcov) medzi jeho jugendov už hodne dlho (chodím/chodil som aj medzi kotlebovcov, hlavne na HS, hlásať určité informácie, ale to je zväčša kontraproduktívne kvôli ich silnému dogmatizmu) a šírim tam aj informácie o KSB/DVTR a tiež ponúkam moju úroveň chápania sveta a procesov prebiehajúcich v ňom!

Přidat nový příspěvek