Skvelá časť Otázok a Odpovedí

JaroX | 04.06.2016

Jedno z najlepších videí od Pjakina, evidentne mu prospieva, keď sa trochu rozohní - hovorí priamo, k veci, nezatajuje, povie viac, než sa od neho čaká. Som rád, že v súvislosti so svojimi predošlými vyjadreniami a následnom prepustení Savčenkovej sa teraz rozhodol takto. Počas celého videa som mal presne ten pocit, ktorý sám Pjakin na koniec vyslovil - Židia zahnali Rusov do kúta a teraz Rusom nezostáva nič iné, než si vytvoriť svoju vlastnú informačnú agentúru. Želám im veľa úspechov v tejto neľahkej ale nevyhnutnej práci, ale ... toto malo prísť už oveľa skôr (Február 2014). Rusi celkovo odsúvajú riešenie nevyhnutných vecí až na úplne najposlednejšiu chvíľu - snažia sa vyhnúť konfliktu za (takmer) každú cenu a v tomto ich má "západ" už prečítaných - takže "západ" na nich tlačí a zakaždým od nich (takmer) všetko aj získa. V tomto vidím kritickú chybu Rusov - ku konfliktom by mali pristúpiť už oveľa skôr a nedostávali by sa do až tak ťažkých situácií. No ale tak, každý podľa svojich vedomostí a schopností... že? V každom prípade, ak sú dnes v pre nich nevýhodnej situácii, tak v minulosti urobili niekde chybu... Už len tú chybu uvidieť a poučiť sa z nej. (Nie, nie som Vševedko a nemusia robiť tak ako hovorím ja - nech to radšej urobia lepšie.)

Ešte jedna vec - stáva sa evidentným, že nad Krymom má kontrolu GP (nie Rusko) a práve z tadeto budete realizovaný proti-putinovský prevrat. Dúfam, že tu to Rusi tentoraz nenechajú zájsť do extrémov a zareagujú včas.

Přidat nový příspěvek