Komentář k Lin: Na Zemi je už velmi málo lidí

Tony Clifton | 01.06.2016

A kdo je tím zbytkem lidí? Zřejmě jsou to zdejší diskutující, protože jen oni mají zájem na nové "lidské" koncepci, jsou v tomto směru angažováni a mají dokonalé znalosti v oblasti KSB. Ostatní jsou otroci nebo parazité. Aha, ale nesouhlas. Moje babička mi často říkávala "nečiň druhému to, co nechceš, aby činil on tobě", prostě starou pravdu. Těchto lidí je na světě pořád spousty. Jen nechtějí někoho řídit a ovlivňovat ostatní, ale to z nich nedělá nelidi nebo slabochy. Oni to lidství prostě už v sobě mají, jen přirozeně očekávají od světa, že k nim bude přistupováno v podobném smyslu. Oni nemají zájem se z webu učit být člověkem, diskutovat o tom, předvádět se k jakému dalšímu rozumu došli, osočovat ostatní, zbaběle přitakávat nebo někoho komentovat. A jaká je angažovanost místní komunity? K minulému dílu jsem navrhoval pozvat pana Pjakina do ČR a k návrhu se připojil jen jeden z nás. Nezaznamenal jsem návrhy uspořádání čehokoliv společného mimo financování. Ať už by se jednalo o uspořádání besedy, společné demonstrace, bojkotu, prohlášení. Místo toho hltáme, zda bude válka, a čekáme, kdy z ostatních pan Pjakin nebo zázrak udělá lidi. Jsme anonymní a přitom mluvíme o ostatních, že jsou otroky. Rád navštěvuji tento web, ale začínám mít pocit, že je to od nás už málo. Byl jsem na setkání domobrany, ale jak se dalo očekávat byli tam lidé, kteří se už těšili jak budou "řezat hlavy" nebo se jednalo o provokatéry. Ať už budou komentáře jakékoliv, rád se s vámi setkám a byl bych velice rád, kdyby se nám podařilo pozvat pana Pjakina na besedu do ČR

Přidat nový příspěvek