Ja na to idem trochu inak

JaroX | 29.05.2016

Pozerám sa na človeka. Včera som videl fotografie a videá z Putinovho stretnutia s Tsiprasom (žid? sľúbil Grékom neoblomnosť voči požiadavkám bankstrov a potom ich zradil = klamár, podvodník, zradca.) a Putin tam vyzeral veľmi ale veľmi zle... potom som si ale všimol Tsiprasa, a ten vyzeral zle tiež... takže... boli obaja "spoločensky unavení"? Bola to snaha skompromitovať Putina pred kamerami? Alebo sa oslava významných dohôd chlapcom vymkla spod kontroly a iba to trocha prehnali? Neviem. Nemal som dnes čas pátrať a aj keby, ja na tom nič nezmením. Za veľmi podozrivé považujem, že dvaja páni podpisujúci dohody (mená neviem) na videu vyzerali byť fit a v pohode, aj sa "popod fúzy" uškŕňali...

Na týchto fotografiách ale Putin opäť vyzerá nie dobre, je utiahnutý, skleslý, unavený, smutný, zatrpknutý. Ja Putinovi verím, a asi to je tak, že prišla ponuka od GP a Putin ju odmietol. Putinovi želám pevné zdravie, dobrý úsudok, odvahu, odhodlanie, a aby sa nenechal zlákať zo správnej cesty, aj keď sa tlak na jeho osobu stupňuje.

Přidat nový příspěvek