Re: nie je to také zlé 2

jh | 24.05.2016

ja som sa tak troska tesil, ze pjakin uz nebude. nie ze by som mal nieco proti nemu, ale prislo mi to poslednu dobu, ze ked nie je pjakin, nie je nic. je to taka namotavka, nieco ako droga, sa tesit, co opat da do eteru. z mojho pohladu, je to zabity cas ho sledovat, pretoze nielen, ze vsetko vidi len z pohladu ruskeho sveta (co je v poriadku z jeho pohladu), niektore veci su uplne pritiahnute za vlasy a dalsie odbije 5 sekundami a tie mozno prave potrebuju dlhsie vysvetlenie. proste vytvara infopole, ake potrebuju.. problem je aj v tom, ze my predsa mozeme sami byt kreativni vo vytvarani reality, ktora bude dobra pre nas tu, a pre mna su jeho pohlady proste obmedzujuce, pretoze ja chcem prist na veci sam a zariadit sa podla toho, nie cez nejakeho dalsieho farara..

co sa tyka putina, moj nazor je tiez troska extremny. je mozne, ze sa mylim (to sa asi celkom coskoro dozvieme), ale putin, ten povodny, ktory mal ten uzasny pohlad, ten je proste uz v inej dimenzii. je tu nejaka nahrada, ktora doteraz presne neviem, aku rolu hra. takeho dobreho policajta by som to nazval, ale tej istej mince. budem tu za debila, je to len moja sukromna analyza jeho hlasu, zmeny na tvari, zmena v spravani a v strate lesku v ociach.

Přidat nový příspěvek