Re: Re: Re: Re: Re: Re: A k veci

merlin | 17.05.2016

A ktože vinný jest, Peťulo?

Keď nevychováva rodič - vychováva TV a masmédia, alebo ešte horšie - ulica so stádovitou hierarchiou novodobých inštinktívnych zVieRov... tak Rov je potom blízo..

Doba sa rýchlo mení a social inžiniering čoraz viac orientuje bezprízorné detičky na VírTuAl ReAliTu. Ta nech sa zabavia, aby im po ume iné vážnejšie a dôležitejšie mysle nelozili - ta ne?

Stará metóda - o "Panem et circenses" niečo tušili aj starí Rimania a tí inteligentnejší u válova opičiakom usporiaDávali onakvé aRéNové mysTéria - šak nech sa tí ČeloVěku podobní aspoň trošku zabavia..
Tupí zostanú šráci i totí dospeláci..-D

Ide o sňatie a kanalizáciu podvedomých negatívnych eMócii, ktoré vytvára otrokárska satanistická kultúra, pestovaná odpradávna..

Infowars proti ľudstvu (skôr je výstižnejšie terminologické spojenie - mimo ReAliTu zavádzaných opičiakov) prebiehajú už tisíce rokov, len nadobúdajú sofistikovanejšie formy..

Kto v dnešnej dobe verí médiám a degradujúcemu vzdelávaciemu systému tak je .. baran vhodný na strihanie, prípadne na RaŽeň..
Rozhodujúcu úlohu pri sTrojovaní baranov v SpoloCnosti hrá rodina a chápanie starších GeneRácii daného inDiviDua..

Ta ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko..-D

Přidat nový příspěvek