Poklonská

Perun | 13.05.2016

Ona tak vystupuje dlhodobo.
Pomerne často čítam www.vz.ru (spravodajský server Vzgljad), a pár krát už tam mala hlášky velebiace cára. Zdá sa, že je to jej dlhodobá agenda (samozrejme, len za posledné 2 roky, predtým bola verejnosti neznáma). A nedávno napr. tvrdila, ako strašne žijú krymskí tatari, v akých zlých podmienkach.
Toto sú presne správy, ktoré udrú do očí, akoby to bol piesok do nejakého harmonického súkolesia.
Len som si ich nevedel dať do súvisu, len mi nejak neštimovali (ale kedže v súčastnosti človek takých správ číta a vidí stovky, tak samozrejme nerozmýšla nad všetkým, ale v pamäť sa ukladajú a po čase uvážlivejšieumu človeku môže vyvstať už nejaká ucelenejšia mozaika. Ako ked sa lúšti krížovka.

Tak to nejak do seba začína zapadať. Len je otázne, kto Poklonskú "naverboval", a aj kedy. Či len využil jej popularitu z "krymskej vesny", alebo naopak, mal ju pripravenú už predtým a od začiatku ju do toho komponoval (samotné udalosti na Kryme sú vôbec čudné od začiatku. Je napr. otázne, či mal s nimi Putin niečo spoločné. Netvrdím že nie, ale pripomína mi to skôr udalosti 080808, kde takmer určite to išlo mimo rozhodnutí Putina (on to tak maximálne ukončil, čo zas pripomína Minsk 1 a 2.)


Přidat nový příspěvek