Re: Re: Re: Re: Re: pochvaly

nula | 02.05.2016

To nevím, kdybych to věděl, tak bych se tak blbě, přesto slušně, neptal.

Tuším, že třeba paní Aksal se opakovaně odkazuje v tomto na emerickej film z roku 1990, který se v doslovném překladu z originálu jmenuje Hon na Rudý říjen (u nás tuším uváděno pod názvem Hon na ponorku) s tím anglickým hercem, co ho jmenovali do šlechtického stavu za jeho zásluhy v herecké činnosti (to mimo jiné potvrzuje to, co o hercích tvrdí pan Pjakin), a který je zároveň od režiséra takových akčních fláků jako Predátor s panem z východního Reichu, nebo Smrtonosná past 1 a 3 s Brouskem (mimochodem, to víte, že v jedničce hrál blonďatého Němce Kchárla ruský rodák Alexander Godunov, který v roce 1979 zdrhl do emériky, aby ve svých nedožitých 46 letech zemřel na údajnou hepatitidu poté, co natáčel film v Budapešti v roce 1995?), přičemž pan Pjakin nedávno v souvislosti s havárií letadla v Rostově zmiňoval zrovínka Smrtonosnou past 2, kterou točil Fin.

No, a paní Aksal tvrdí, že pana Putina nám v tom filmu Hon na Rudý říjen představil přímo pan GP! Protože je tam postava politickýho oficíra, která se de facto jen mihne a zemře rukou toho anglického šlechtice.

Takže pak by to mohlo znamenat, že pana Putina k moci dosadil přímo pan GP, nemyslíte? Nebo by to mohlo taky znamenat, že pan Pjakin je součástí matrice, kterou tvoří přímo pan GP!

No, ale jsou i přízemnější vysvětlení, která se čas od času objevují na internetu. Třeba že pan Putin byl podceněn a byl dosazen lidmi kolem pana Jelcina (na zdaróvje!), jakožto lehce ovladatelný, úřednický typ. Nebo taky že pan Putin byl dosazen přímo panem Jelcinem (v notném stádiu alkoholového rozkladu jeho mozku - nebojte, nesnažím se to zlehčovat, vím, co alkohol umí - strejc byl úplně fialovej, jak byl prochlastanej a prohulenej, až mu uřízli nakonec jazyk a stejně to bylo prd platný a prdnul a ztvrdnul, stejně jako Boris), a to jakožto msta těm, kteří s ním (s Borisem) celou tu dobu zametali a manipulovali a on se kvůli nim uchlastával k smrti.

Však i tady na tomto webu na to téma, jak se pan Putin dostal k moci, máte článek:
http://leva-net.webnode.cz/products/o-putinovi/

Odpověděl jsem si tímto na tu svoji otázku?

Přidat nový příspěvek