Re: Re: Dobré ráno, pán Pjakin

JaroX | 24.04.2016

Tiež prajem dobrý deň. Ono, to je tak: mne nejde o to, aby som mal pravdu, celkom by mi stačilo sedieť pre telkou, alebo pred PC a čítať "internet" a byť spokojní s tým, kam sa "svet" uberá. No ale dá sa to? Nie...

1. s touto narážkou sa stretávam veľmi často, aj keď moje názory sú väčšinou úplne konzistentné, mohol by som dať odkazy na mnou uvedené príspevky z roku 2014, ale... bola by to strata času. Zase by to vytvorilo nové otázky a dôvody na spochybňovanie a prípadné hádky.

2. OK, ale... ja som toho názoru, že démoni ako Obama, Clintonová, McCain, Nulandová, Jaroš... nevedia a neveria, že USA by mali existenčné problémy vo sfére ekonomiky, financií, produkcie. Oni nechcú vystreliť jadrové rakety na Rusko, aby odvrátili krach USA, ale aby POTRESTALI neposlušné Rusko (schválne, ako často uvedené individá slovo "punish" používajú?) Ak niekto chce finančný reset, tak je to GP, lebo to jeho svetový finančný systém v roku 2008 skolaboval. Štátne elity USA nevlastnia svetový finančný systém a ani nemajú šajnu, ako funguje alebo v akom je stave, sú to len agresívne besné psy, ktoré GP využíva na dosiahnutie vlastných cieľov (aj keď je možné, že z času na čas sa mu na krátku dobu "utrhnú z reťaze").

3. Áno, ... Pjakin a aj nekompetentné otázky na neho, Bohužiaľ, odhaľujú, že v Rusku je situácia oveľa zložitejšia a nejasnejšia, ako som si myslel.

4. Áno, Putin ide viac na defenzívu a ak útočí, tak z dobre zabezpečených pozícií, čo sa mu samozrejme nedá vyčítať.

Nie som optimista, snažím sa o objektívne / spravodlivé pochopenie udalostí a v "čakaní" som nikdy nevynikal, ale tiež dúfam, že všetko dobre dopadne :)

Přidat nový příspěvek