Re: Re: Dobré ráno, pán Pjakin

JaroX | 23.04.2016

Dobre, konečne konštruktívna reakcia. Ďakujem. Ja to vidím takto: Ak niekomu pomáham niečo uskutočniť a ten nakoniec zlyhá... čiastočne pripíšem chybu/vinu aj sebe. VŽDY. Neviem, prečo by sa teraz z udalostí na Donecku mali Pjakin a Rusko snažiť vyvliecť. Osobne si myslím, že Pjakin si je aj vedomý tých chýb (vo väčšej miere, než to vidím ja), veľmi by ma prekvalilo, keby to tak nebolo.

OK... budem trochu konkrétny - v čase, kedy Pjakin hovoril o problémoch v riadení DLR a že bolo nutné odvolať ľudí v riadení, ktorí boli neschopní a nahradiť ich Pušilinom, ktorý nemal žiadne zásluhy na vzniku DLR a nezáležalo mu na obyvateľstve... ale bol veľmi dobrý v riadení a bolo "nutné" mu dať možnosť pracovať v prospech DLR... Ja osobu Pušilin prečítanú nemám... ale keď Pjakin obhajoval "nutnosť" poslať tam Pušilina (o ktorom mal takúto mienku)... tak som sa doma pred počítačom chytal za hlavu - čo to je za sprostosť. A teraz po roku a pól Pjakin vyhlasuje, že Pušilinovi sa darí marginalizovať DLR a že je to vážna prehra... Pjakin 18.4.2016 16:30 "Takže jde o prohru a bohužel vážnou." Ľudia, prečo nevidíte, čo je tak evidentné? A navyše, ak to povedal Pjakin polopatisticky.

Přidat nový příspěvek