Re: dobre ráno, pán Pjakin II, JaroX

JaroX | 23.04.2016

No, tak si najskôr pozri toho Pjakina. Odporúčam. Ak si pozrieš videá o reakcii ukrajinskej armády po fašistickom prevrate v Kyjeve... ako odovzdávali vojenskú techniku a zbrane civilom na dedinách a v mestách... ako prebehlo obsadenie Krymu... ako prechádzala ukrajinská armáda na stranu opolčencov... celá Ukrajina sa mohla zrútiť do pár mesiacov... len Rusi to tam chceli udržať, aby nevypukla vojna "všetkých proti všetkým" a tak tam dokonca tlačili aj ten plyn, uhlie, elektrinu atď. Pomáhali američanom a GP ukľudniť situáciu a dovolili z pohľadu nepriateľa ideálne načasovanie novej vlny útokov - ktorá nastane podľa mňa počas hokejových MS. Neveríš... No nič to - uvidíme... Možno len tak táram dve-na-tri a ty budeš mať z dnešného dielu Pjakina dobrý pocit a nič z toho čo som predpovedal sa nestane...

Podľa mňa Pjakin v tomto diely práveže jasne povedal, že celá tá stratégia získania kontroly nad Ukrajinou späť pod Rusko bez vojny všetkých proti všetkým sa začína rozpadať... a to automaticky znamená, že vhodnejšie by bolo niektoré z iných riešení.

Přidat nový příspěvek