Izabelka

Izabelka | 15.01.2018

Jsem Izabelka z Ostravy ČR. Slíbil jsem, že s tímto svědectvím sdílím Boží přízeň v životě. Před 3 měsíci jsem byl zoufale potřebovat peníze, tak jsem si myslel, že půjčku pak jsem narazil do špatných rukou, kteří tvrdili, že půjčky věřitel nevěděl, že byl podvod. Sbíral ze mě 10 000 kc a odmítl mi poslat e-mail, protože jsem byl zmatený a ztratil, ale Bůh mi přišel zachránit. Jednou věrnou neděli jsem chodila do církve po službě a sdílela jsem myšlenku s členem církve a představila mě úvěrové agentuře Laura Smith Loan Firm. ona mi řekla, že ji půjčila agentura 400 000,00 kc. Vybrala jsem si e-mailovou adresu úvěrové agentury a v pondělí ráno mi poslala e-mailovou zprávu, řekla mi pravidla a předpisy a následovala jsem ji. Po zpracování dokladů mi poskytli půjčku ve výši 1 000 000 Kč. Kdokoliv je může kontaktovat a já vím, že musí vám půjčit, protože jsou skutečné a důvěryhodné. Opět děkujeme společnosti Laura Smith Loan Firm, kontaktujte je na (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) nebo napište na webové stránky (laurasmithloancompany.yolasite.com)

Izabelka

Přidat nový příspěvek