Ahojte všetci

Veronika Hana Annamarie | 11.04.2020

Ahojte všetci

Som Veronika Hana Annamarie a som z Bratislavy. Hľadal som online pôžičku a bol som veľmi vystrašený, že som nikdy nepožiadal o pôžičku a hľadal som veľmi dobre a hľadal som skutočnú spoločnosť. Našiel som spoločnosť s názvom Patricia Kingsman, pozerám sa a videl som, čo o tejto spoločnosti hovoria ľudia. bola pravda, že som sa rozhodol požiadať o pôžičku od spoločnosti a potreboval som pôžičku vo výške 150 000,00 EUR, aby som mohol začať podnikať, keď som požiadal, povedala mi všetko, čo musím urobiť, urobil som to a uistila ma, že za 8 hodín som išiel aby som bol s mojou pôžičkou, povedal som v poriadku a čakal som presne v 8 hodinách, keď dostanem pôžičku od tejto spoločnosti, pretože teraz píšem, že som nikdy nebol scammed predtým a táto spoločnosť je skvelá, počul som ľudí hovoriť o podvodoch, ale ja nikdy neboli podvedení a ďakujem za to Bohu. Takže každý, kto potrebuje skutočnú pôžičku, je to tá správna spoločnosť, ktorá vás požiada o pomoc, a čas, ktorý vám povedia, že dostanete pôžičku, je presný čas, kedy dostanete pôžičku. Túto správu musím napísať všetkým, aby ste nepožiadali o pôžičku od nesprávnej spoločnosti, ak potrebujete skutočnú pôžičku, kontaktujte túto spoločnosť a budete spokojní. Ich e-mailová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Přidat nový příspěvek