Spoločnosť, ktorej môžete veriť v pôžičku

Nikitenková | 08.02.2020

Nemôžem skryť toto veľké svedectvo, ktoré sa stalo v mojom živote, chcem, aby to všetci vedeli a boli účastníkom, a preto zdieľam príspevok na tejto stránke, som Nikitenková. Bývam v Bratislave, chcem sa poďakovať pani Annie Terryovej za láskavosť voči mojej rodine, neveril som, že na internete alebo na tejto zemi stále existujú takí príjemní veritelia. Len niekoľko dní som hľadal pôžičku vo výške 60 000 EUR, došli mi peniaze a musel som platiť aj nejaké dlhy. po prečítaní príspevku od dámy menom Monica. Všimol som si, že Annie Finance skutočne pomáha ľuďom s financiami. Svoju žiadosť som poslal na adresu info.annie_finance@yahoo.com, o pár minút som dostal odpoveď, bol som požiadaný, aké množstvo potrebujem a trvanie. Požiadal som o 60 000,00 EUR na 10 rokov. Podmienky mi boli zaslané poštou. podmienky boli spravodlivé. Rozhodol som sa pokračovať po podpísaní zmluvy s ich právnym zástupcom. Požadovali sa informácie o bankovom účte a 60 000,00 EUR sa úspešne prenieslo na môj účet. toto je skutočne úžasné. som tak šťastný, že som kontaktoval túto spoločnosť. Úprimne môžete tejto spoločnosti veriť v pôžičku. Ak potrebujete finančnú pomoc, láskavo pošlite svoju žiadosť o úver ešte dnes na adresu info.annie_finance@yahoo.com


Přidat nový příspěvek