Na tento príspevok budete nadšení

alexandra | 31.01.2020

Ahoj všetci

Moje meno je Alexandra, toto je moja realita. Som zo Žiliny, nikto nemôže pochopiť, čo je slobodná matka, pokiaľ nezažijú ten pocit sami. Slobodná matka je žena, ktorá je naplnená večnou, bezpodmienečnou láskou a slovami múdrosti, aby viedla svoje milované dieťa. Môj manžel zomrel pri dopravnej nehode pred 4 rokmi a opustil naše 3 deti. bolo to 4 roky finančných ťažkostí a emocionálneho traumatu. veci boli veľmi ťažké napriek tomu, že som v práci zvýšil, ale potom sa účty hromadia. žiadna finančná podpora. Snažím sa dať jedlo na stôl mojich detí a strechu nad hlavou rodiny. Jedinou vecou, ​​ktorá udržuje moju rodinu nažive a dobre, bola láska. Zdá sa, že ľudia s tradičnými normami vždy hovoria: „Ako sa opovažuješ rodiť deti sama bez manžela!“ Nerozumejú koncepcii, že život nie vždy vyjde tak, ako sme plánovali. Nie vždy dostaneme to, čo chceme. úprimne, tvrdo pracujúca dáma 40 rokov. ale potreboval som finančnú podporu. bolo pre mňa ťažké zabezpečiť si niekedy svoje deti, ale nikdy som sa nevzdal. Hľadal som finančnú spoločnosť, ktorá ma bude podporovať. som veľmi nadšený, že som stretol dámu, ktorá bola pravdivá a láskavá a podporovala moju rodinu úverom vo výške 15 000 EUR. veľmi by som chcel povedať, že ak máte záujem o finančnú podporu, môžete sa obrátiť na túto certifikovanú a registrovanú spoločnosť s touto adresou: info.annie_finance@yahoo.com

Prajem ti veľa šťastia.
alexandra

Přidat nový příspěvek