Nyní můžu jít do USA pro svůj projekt

Alfelt Edrikke Eleonora | 31.01.2018

Som Alfelt Edrikke Eleonora Ja som policajt a žijem v Brne v češtine. Pred niekoľkými dňami som hľadal úver online a len som našiel ľudí, ktorí ma scamming z mojich peňazí. Naozaj potrebujem tento úver na projekt v USA a bol som podvedený samostatne jeden deň, keď som bol mimo službu som sa rozhodol znovu sa pozrieť tentoraz na skutočnú spoločnosť, ktorá dáva pôžičky našiel túto spoločnosť s názvom Patricia Kingsman úverová spoločnosť a veľa z ľudí svedčiť o tejto spoločnosti na začiatku som neveril, ale rozhodol som sa požiadať o pôžičku som hľadal bola suma 7,000,000.00 eur som použil od tejto spoločnosti a oni mi povedali, všetko, čo je potrebné urobiť som im dôveroval a ja robili to, čo mi povedali, aby som urobil, a oni ma ubezpečili, že v 8 hodín čas som bol s mojím úverom bezpečne nikdy som neveril, ale čakal som na môj úver v presne 8 hodín čas dostal hovor od spoločnosti, dostala som moju pôžičku a povedala som nie. Povedali mi, že idem do mojej banky a skontrolujem môj účet, že moja banka mi nemusí poslať upozornenie, ktorú som poslúchol, a šiel som do mojej banky a overil si svoj účet v mojich očiach. 7 000 000,00 eur v mojom účte peniaze, ktoré som mal na svoj účet predtým ako 1 000 000,00 eura a teraz som našiel 8 000 000,00 eur pulzovať moje peniaze a môj pôžička bola 8 000 000,00 eur Som tak šťastná a ďakujem tejto spoločnosti za to, že sú skvelé. Chcem využiť môj malý čas na to, aby som napísal ľuďom v Spojených štátoch, že ak potrebujete skutočnú pôžičku Patricia Kingsman je tá pravá spoločnosť, ktorá sa uchádza o túto spoločnosť nevie, že to robím, takže ktokoľvek, ak potrebujete pôžičku, spoločnosť prostredníctvom e-mailu alebo whatsapp, ale nepoužívam to, čo je, takže adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Přidat nový příspěvek