Nikdy predtým som nebol scammed

Denisko Pipko | 28.07.2017

Ahoj všetci moje meno je Denisko Pipko a ja som zo Slovenska som bol na internete a ja som počul ľudí hovoriť, že boli scammed pred a naliehavo potrebujem pôžičku, takže som sa bál požiadať o úver on-line vec som videl 3 ľudí Svedčím o pani Patricii Kingsmanovej úverovej spoločnosti, že tam dostali pôžičku od nej som nikdy predtým nepožiadala o pôžičku a tak som sa bál, že sa dostanem do scammed, ale veril som, čo ľudia hovoria a žiadajú od tejto úverovej spoločnosti a všetko je v poriadku Povedali mi, aby som poslal poplatok za prevod, ktorý sa použije na prevod mojej pôžičky, keď mi povedali, že som sa tak bál, že to bol scammed, takže som sa posadil a premýšľal som o tom a vrátil som sa k nim a povedal im, že mám Nikdy to neurobilo predtým, ale pani Patricia Kingsmanová povedala, že by som im mala veriť, že mi pomôžu, tak som to urobil a išiel som poslať poplatok, ktorý povedali, že by som mal poslať na prevod mojej pôžičky práve dnes dostal upozornenie od mojej Že na mojom účte sú peniaze. Dnes som veľmi šťastný, že som nikdy nebol scammed predtým a ja som dostal môj pôžičku raz, takže teraz som šťastný a ja a moja rodina budeme šťastný taky tak, že každý, kto potrebuje pôžičku by sa mala vzťahovať od tejto spoločnosti, bez toho, aby bol scammed, pretože je Skutočné a skvelé a modlím sa, aby Bôh mal naďalej používať ju, aby pomohol ľuďom tam pôžičky. Jej poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Opäť zostávam Denisko Pipko

Přidat nový příspěvek