Re: Re: Re: Re: Re: Realistické požiadavky?

udo | 24.04.2016

1.Človekom kódovanú dokonalosť, dokonalý systém nenájdeš.
V tom má HNNR navrch a asi aj vźdy mať bude..

2. Zrýchľovanie frekcie informačnej obnovy systému má o.i. dotlačiť ovce k tomu, aby sa stali Ľuďmi.
Ide o bezpećnostný mechanizmus HNNR, ktorí má "dohnať" Človeka k bezstresovosti v zmysle absolútnej dôvery Bohu. Samozrejme pri neustále odlaďovanej jednote jeho (Človeka) inDiviDuálneho, jedinečného stroja psychiky.
"Zaspať na vavrínoch" ideálneho (pod)vedomia možno iba spolu s Bohom. Zároveň je tým pádom..výstupom nutné, vedieť Ho rozlíśiť od kadečoho-koho iného, čo sa ho simulovať snaží. Metodicky

3) S GP spolupracovať je predsa správne a nutné.
T.j., na tých veciach, na ktorých sa zhodneme.
Alebo chceš zasa z akože"princípu" bojovať PROTI niekomu, niećomu len preto, źe možno na prvý pohľad vyzerá ako bubulák, namiesto hľadania čo i len zvyškov ľudskosti v ňom, dobrých stránok?

Potom by si mohol dopadnúť ako tí pomätenci, programoví rozoštvávači MééDei, čo odmietajú v našom parLamente "akúkoľvek" spoluprácu s Mariánom.
..i keď ja s ním a jeho spolupracovníkmi tiež vo viacerých veciach súhlasiť nemôźem, čo však neznamená, že sa v mnohom i nezhodneme.

Na tejto planéte sme "odsúdení" na spoluprácu, na lásku a to je dobre.
Navyše je GP motiváciou k ostraźitosti.
Avšak obviniť niekoho z celkovej koncepčnej spolupráce s GP, je dosť silné kafe.
Znova: "Ide o to, ako to chápeš?"
Pre mňa je ten pohľad VP, ohľadom "nenávratného nadobudnutia ľudskej psychiky" taktiež dosť "náročný" ideál..na druhej strane to zasa ale tiež chápem ako zrejmú nevyhnutnosť..

Vždy ide petržlen o interpretačnú úroveň, kontext myšlienky, vyjadrenia, kódu, formulácie.
To zďaleka nie je "hra so slovíčkami",
aj keď i na to to môźe degradovať, zneuźité byť

4) Znova: Aké konkrétne lepśie formulácie KSB textu by si teda navrhoval?
Opakujem: Nemoźno povedať, čo nechceš.
To ani tu, ani nikde v živote nikoho normálneho nezaujíma.
Musíś povedať, čo konkrétne chceš a prečo je to lepśie oproti návrhu VP, resp. našemu.

5) Tou svojou náukou myslíś nejakú verziu véd, ći kresťanstva, alebo niečo iné? Prepáć, ale uź si to z tých tvojich dikusii nepamätám a ani som vśetky ćítať nemohol.

6) Dik za úprimnú spätnú väzbu. to sa cení.

u.

Přidat nový příspěvek