Re: Re: Článek vystavili na ProtiProudu Petra Hájka

Nogradi | 16.04.2016

Neviem o čom píšete,ale.. - aha, teraz som sa prichytil, že som nedočítal váš príspevok, takže hajde naspäť- a aha, túto vetu som preskočil: "Použití věty "Potřebujete se naučit číst knihy" je něco neskutečně barbarského!!! - moja otázka je:
1.čo je barbarského "naučit se číst knihy"? - ste úplne pomýlený - ja som nepotreboval žiadneho učiteľa, aby som začal čítať - proste doma sme mali kopu kníh a ja som ich hltal - bez toho aby ma nejaký geniálny učiteľ na to navádzal - čiže táto vaša premisa je úplne chybná! Pretože som už vyčítal všetky slovenské knihy, našiel som už len maďarské - tak som ich začal číta, a keď som nevedel ako sa číta nejaké slovo, tak som sa spýtal rodičov - za pol roka som plynule čítal maďarsky - a nepotreboval som žiadneho učiteľa!
2.nezbadal som, že by sa autor článku čo i len raz zmienil o "biflovaní" - toto ste si vy vymyslel - to "vaše" biflovanie naozaj nemá zmysel, pretože naučiť sa niečo rýchlo a dobre spamäti, na to je potreba aj sledovanie súvislostí a logika - omieľanie textu bez myslenia - to je to vaše biflovanie, ale keď niekto číta knihu, to vôbec neznamená, že sa "bifluje" - odkiaľ ste túto hlúposť vzal?
Takže u vás nebude chyba ani tak v učiteľoch ako skôr vo vašom apriornom základnom psychickom vybavení - ak napriek tomu sa vám darí už čítať, potom ste to prekonali, gratulujem, ale vaše "vývody" v príspevku nie sú správne....

Přidat nový příspěvek