Re: Re: Re: Re: Re: Re: Arménie

Hox | 03.04.2016

Pleteš si kritiku s invektivy, argumentovanou kritiku na Pjakina jsem nezaznamenal, možná proto že na to je třeba přemýšlet, což "pjakinmelistům" zásadně nejde. Zaregistroval jsem jen pár emocinálních výkřiků podmíněných neznalostí toho, na základě čeho Pjakin pracuje, leností se s tím seznámit a příliš velkým rozdílem mezi vnímáním světa "pjakinmelisty" a Pjakina, natolik diskomfortním, že to si to "pjakinmelista" nebyl schopen nechat pro sebe.

Máš právo slušně argumentovaně kritizovat, nemáš právo tu napsat "pjakin mele", to si nech do 4. cenové.

Na tom zda je Pjakin profesor nebo ne nezáleží, bavil se o tom jeden člověk, také nechápu proč a) se o to někdo baví a b) proč mu někdo říká profesor.

Dále následují tvoje pocity, nikoliv argumenty. Pokud napíšeš něco, co je z pohledu většiny co se zabývají KSB blbost, tak se to pochopitelně dozvíš, tomu se říká diskuse.

Jaktože, že nikdo nepřišel na důvod odchodu ze Sýrie? Na diskusi se to rozebíralo do hloubky.
Jak můžeš vědět cokoliv o tom, zda někdo přišel na to co stojí za bruselskými útoky? Proč si myslíš, že každý by měl všechno psát na diskusi, navíc když se na to nikdo neptá? Ptal ses? Tak jak můžeš kritizovat údajnou absenci odpovědi na nepoloženou otázku? Na bruselské útoky jsem si pochopitelně udělal názor hned 22., ale kde si přišel na to, že by ti ho někdo měl sdělovat, navíc když se ani nezeptáš? Ty normálně odpovídáš lidem na otázky, které ti nepoloží?

Na to, kde je možné položit Pjakinovi otázku, se ptají nově příchozí, což je přirozené.

Diskutujeme na diskusi o tom, co nás zajímá, jestli se ti rozsah témat nelíbí, zeptej se nebo se zapoj. Tomu jak se projevuješ dosud se říká trolling.

Přidat nový příspěvek