Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pe-tri, Udo

Sio | 31.03.2016

No, podívám se. Popravdě ale způsob řízení prosazování KOB moc nechápu. To, co jsem vyjmenoval dává dohromady nějaký program, něco ve stylu :
Kdo jsme?
Co chceme?
Kam chceme dojít?
Jaké budou důsledky?
Jak toho chceme dosáhnout?
Odpovědi na tyto otázky bych očekával na titulní straně tohoto webu. Pokud se k široké veřejnosti nedostanou odpovědi na tyto otázky a to stručně a srozumitelně, dost těžko lze doufat v rychlé rozšíření KOB&DOTU.
Popravdě, vyslechl jsem -/+ 20 lekcí generála Petrova. Tam je hodně z toho shrnuto, ale odpovědi na tyto otázky, které jsem získal, mi připadají málo jednoznačné.
Můžeme tu vést dlouhé debaty o Karmě, Bráhmovi, Ježíšovi nebo Mohamedovi. Ale informační prostor to změní jen málo. Podle mého názoru se musí koncepce dostat mezi masy. Zatím se šíří jen v nepatrném zlomku těch, kteří hledají řešení těchto problémů na internetu a jsou ochotni se nad tím zamyslet, což jim rozhodně není ulehčováno. Mimochodem, ke čtení tlustých knih vyzývali také zde i nevybíravě kritizovaní marxisté. Moc jim to nepomohlo, řekl bych. Znalost marxistických idejí a porozumění byla záležitostí jen velmi úzkého okruhu lidí, řádově šlo o desetiny procenta populace. To Bibli znalo o dost více lidí, i když většina křesťanů jí také nerozumí.

Přidat nový příspěvek