Re: Re: Toto je odpověď pro "Hox" ....,

Svetly | 01.04.2016

Proč jsem to přesunul nahoru jsem vysvětlil už tam - považuji toto téma za důležité.
Důvodem je, že se to může dotknout i ostatních lidí, kteří tady chodí aniž by diskutovali.

Studovat nechci. Studium je mimochodem jeden ze způsobů, jak odebrat lidem čas, který by jinak prožívali radostnou činností v tom směru, pro který obdrželi předpoklady již při svém narození. Činnost takového druhu by naplňovala čirou radostí, a při tom by i učení se v tomto oboru bylo jimi vyhledáváno, protože by to chtěli umět ještě lépe. Nebyl by to pro ně ztracený čas (když se musí učit to, oč nestojí a pro svoje žití nepotřebují), ani forma boje.

Stvoření vyžaduje od lidí kreativní tvorbu, ne jednoho vítěze, a všechno ostatní poražené . . . .

Druhým aspektem je, že tato činnost zaměstnává zásadním způsobem přední mozek, což mu dává trénink a posilnění, na úkor citového (duchovního) aspektu jejich osobnosti.

Není zatěžko představit si obrazně, že budete-li pravidelně používat pravou ruku (mozek – hmota), a levou (duch) pouze sem tam, anebo průběžně částečně spolu s pravou rukou, že po čase bude zřetelně viditelný rozdíl v síle každé z nich.

Tím není řečeno, že tady nejsou konkrétní lidé, kteří mají pro řídící postavení předpoklady. I oni by se měli postavit na své místo ve společenství poté, co věnovali svoji pozornost studiu znalostí a dovedností potřebných pro kvalitní splnění jejich poslání. Kolik je jich potřeba?

pohodu přeji

Svetly

P.S.: Nezapomínejte, že spůsob řeči, i to, co je jedincem sdělováno má vypovídací hodnotu o něm samotném.

Přečtěte si proto pomalu, co jste o sobě sdělil všem těm, kdo o těchto zákonitostem vědí.

Přidat nový příspěvek