Re: Globálny prediktor - odhalený

Jáchym | 21.03.2016

Pro: Vesna
Ale to dilema není na místě, není :-). Jednoduše proto, že video je manipulací na 3.prioritě řízení, kde to snese bez potíží 50 % lží s 50 % pravdy. Navíc jsou tam informace podprahové, kdy se něco sděluje mezi slovy, nebo bezděčně. Navíc se v tom videu dávají pokyny pro něco (i někoho), co se má dělat a na co se mají zaměřit.... :-)))). Tady se uvolnila některá upravená fakta, plnící roli polopravd. Tohle určitě není GP, jen to má stáhnout pozornost na někoho jiného, aby si lidi mysleli, že toto je GP. Takhle to vidím já a vy to můžete nazírat dle libosti :-). To video JUSTASe je součástí informační války, ale přináší různé informace, díváme-li se na to správně. Chodil jsem jeden čas mezi katolíky.....a tam ze mě jako bylinkáře udělali s odpuštěním "černokněžníka" a jednali se mnou způsobem doporučeným ve videu Justasem. Také mi bylo sděleno, že nikam neuteču a nikde se neskryji (katolickým farářem z jedné takzvané farnosti nového řádu, jak mi to bylo řečeno katolickým farářem - tehdy jsem mu řekl, že placá hlouposti)....., :-))))....To video informačně plně sedí, pokud bereme vpotaz podprahové informace, kdy říkají zároveň i úplně jiné věci, než o čem se tam přímo mluví. Netrapte se :-) a buďte dobré mysli! Jáchym

Přidat nový příspěvek