Re: Re: Pre: „Petržlen . . . . ale nie iba pre neho . . . .

Svetly | 30.03.2016

Zdravím Vás,
Trvalo to dlho, než som stihol odpísať všetkým tým, ktorým som bol prisľúbil.

Vás som si nechal na koniec. Neviem ako Vy, ale keď jem hoc aj výborné jedlo, vždy si nechám sústo z toho, čo mi v ňom chutilo najlepšie, ako posledné . . . . . (emotikon - hlavička, šibalsky sa usmievajúca)

Skočím rovno k Vašej predposlednej vete, a k poslednej otázke.
Ohľadom KSB/DVTR platí druhá časť z Vami použitého odhadu "skoro iste".
Ohľadom vhodnosti / nevhodnosti fóra - každé fórum predstavuje už svojou podstatou priestor, kde sa očakáva vyjadrovanie sa kohokoľvek, k akýmkoľvek otázkam. Hovorí sa tomu diskusia. Diskutujúci viac alebo menej obhajujú svoj vlastný, či prevziatý názor, ktorý vo väčšine prípadov reprezentuje postuláty poškodené o subjektivitu tých, ktorí ich v minulosti napísali. Že nevedia, dokazuje stupňujúci sa zmätok v celom ľudstve.

A keď aj uprieme pozornosť na prorokov, ktorí boli vyvolenými, a stali sa povolanými, aby hlásali učenie o jedinom milosrdnom Bohu a Jeho Vôli, vidíme tam poučky, vysvetľujúce Čo robiť aby . . . . , prípadne Ako sa zachovať keď . . . . Nikde tam nenájdete odpoveď na Prečo?, Odkiaľ, skrze Koho, aby z toho marazmu ešte dokázali uniknúť . . . .

To preto, že odpovede na všetky otázky môže dať iba ten, ktorý stojí nad, a odtiaľ vládne všetkým Stvoreniam. On jediný môže prehliadnuť všetky diania a ukázať cestu . . . .

To On bol Ježišom ľudstvu zasľúbený pre čas posledného súdu. Syn človeka. Jemu bolo priniesť kľúč, potrebný k odomknutiu siedmych päčatí knihy života, ktorú videl Ján v rukách Toho, ktorý mal v ústach ostrý meč, ako je popísané v texte Apokalypsy.

A uvedení proroci, medzi inými aj Mohamed boli iba pripravovateľmi cesty . . . . pre tohoto vyslanca Boha.

Svetly
P.S.: viete si predstaviť spôsob ako komunikovať a nevystavovať slová Slova útokom temných? Ak áno, navrhnite.

Přidat nový příspěvek