Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde vznikají emoce

Lexa | 16.03.2016

Obhajovat se nemusíte, kdybyste k tomu přistoupil od začátku trochu konstruktivněji a neodbíhal pořád od tématu, bylo by to celé čistší a konzistentnější. Máte-li pocit, že jsem si vaše slova chybně vyložil, možná je to tím, že jste se nevyjádřil dost srozumitelně nebo exaktně, chcete-li.
Ve svých komentářích jsem dal hodně podnětů k přemýšlení a hlavně empirickému zkoumání. K tomu jste bohužel mnoho produktivního nedoplnil. V první reakci píšete: "Co si např. konkrétně představujete pod jednotlivými čakrami ? Centra něčeho - čeho ? Doufám že mě neodkážete na studium té či oné esoterické nauky. To mám už za sebou..." Poté jste byl nucen vytasit své povědomí o druzích jógy (v souvislosti s čakrami) a ve svém p.s. však nakonec uznáváte existenci čaker a dokonce cosi o zvedání a udržování vědomí.
Na první pohled to působí rozporuplně, ale je v tom obsažen zajímavý vývoj! To, že jste to vůbec nakonec připustil a dokonce to máte snahu naroubovat na své oblíbené téma je neklamnou známkou, že tato debata naopak přinesla své plody! Věřím, že vám to nedá a podla zakona vremeni budete své vidění dále prohlubovat. Přeji mnoho zdaru!

Přidat nový příspěvek