Re: Re: Dotazy na tištěnou knihu

eM | 08.03.2016

Taky odpovím, chtěl jsem jen předejít dotazům které padaly už minule v diskusi u tohoto tématu, i nyní.
Aby se tu neopakovalo volání po tištěné verzi, aby každý věděl že je možnost vytisknout si i v malém nebo se domluvit. Chystám se navrhnout a zajistit možnost tisku, ovšem je to trochu komplikované v tom, že tisknout nechám až dostanu příspěvky, a výše/cena za jeden kus se liší podle toho kolik lidí se přidá.

Svůj návrh a iniciativu k již přeloženým knihám vystavím na hlavní diskusi na dvtr.eu do konce týdne.
Ze začátku budu návrh směřovat na vytištění DVTR, Vody Mrtvé a Sad roste sám. Uvidíme kolik bude zájemců o kterou knihu, ale když nás bude víc jak deset, cena bude kolem kila a méně, a já věřím že nás bude víc jak deset.

Hoxi, nemáš problém s tím když rozjedu takovouto iniciativu na hlavní diskusi? Nebo by si to zasloužilo samostatné téma?

Je mi jasné že si zatím ničím nezasloužím důvěru pro vedení této iniciativy, tak uvidíme kolik lidí se přidá, a tak, a podle toho se uvidí jak to půjde dál.

Přidat nový příspěvek