Re: Re: Re: Deportace

pun | 05.03.2016

ad a) Idyla to nebyla, ale čečenský národ přežil a o to šlo především.
ad b) To, že věříte více sudetským němcům snad i díky obsahu dnešních českých masmedií Vás sice omlouvá, ale pravdu nemáte i tak.Přčtěte si celou tuto diskuzi i s příspěvky výše.
ad c) Sám mám někdy problém s tvrzeními V.V.Pjakina. Zrovna tato jeho argumentace mi jako naivní tedy nepřipadá, stejně jako třeba v jednom z starších dílů objasnění historie hladomoru na Ukrajině. Oproti tomu jeho tvrzení o mechanismu zkázy ponorky Kursk či neexistujících američanech na Měsíci vyvolává pochyby. Protože však nemám dostup k těm informacím jako on, nedovolím si ho šmahem odsoudit a prostě tato jeho tvrzení zařadím k těm, jejichž oprávněnost ukáže až čas, dožiju-li se toho dne. Totéž platí i obecně v informační sféře mj. třeba i o destrukci dvojčat a její prezentaci oficielními i alternativními medii. Tuším že třeba toto VC.V.Pjakin nekomentoval, nebo o tom nevím. Také bych rád podotknul, že používání expresivních či vulgárních výrazů Vaši argumentaci nezesílí, spíše naopak. Na tohle jsem háklivý a navíc zvyklý zejména u internetových trollů, kterých je dnes plný net a jakékoliv tvrzení to prostě znevěrohodňuje, neb svědčí zejména o potřebě náhrady věcných argumentů, které pohříchu obvykle schází.

Přidat nový příspěvek