Re: Re: Re: Rusko

Vesna | 27.02.2016

svantovit | 27.02.2016
Netreba si robiť ilúzie, že Rusko vždy zasiahne na obranu Európy a nebude sa prizerať, ale treba ostať oboma nohami na zemi. Pochopila som to tak (možno nesprávne), keď Pán Putin povedal, že nebude ruský človek umierať za záujmy iných. A prečo by aj mal, sa pýtam? My si budeme sedieť so založenými rukami a čakať, až nás rus oslobodí a vyženie to, čo sme si sem vlastnou nezodpovednosťou, servilnosťou a nepredvídavosťou dovolili nasťahovať? Ja to vidím tak, že rusom bude úplne jedno s kým budú obchodovať na území Európy. Či to bude biela rasa alebo nahnedlý rasový novotvar, hlavne aby dodržiaval dohodnuté podmienky.
Vo vyjadreniach pána Pjakina tiež zúfalo hľadám zmienku o tom, "že existencia Ruska garantuje Europe,ze ju nenecha ponorit sa do stredoveku ani ju nevyda napospas cudzim mocnostiam" - zúfalo to tiež hľadám, ale na rozdiel od teba nič také v jeho vyjadreniach nenachádzam. Pred totálnou skazou sa totiž musíme začať zachraňovať my sami alebo zahynúť. Na vďačnosť a ústretovosť nejakých nevyvinutých a nezorientovaných ovcí by som sa na mieste Ruska zvysoka vykašľala a v prvom rade investovala všetku energiu do budovania vlastnej štátnosti, vlastenectva a vzdelania vlastných občanov.

Přidat nový příspěvek