Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klasická sókratovská "odpoveď otázkou"..

vidlak | 25.02.2016

Neeuklidovsku geometriu poznam z cirkevnej geometrie, Matlab so Simulinkom, uz davno, fuzzy a neuralne, k tomu som este nedospel, a ani sa nejdem venovat, v zahrade netreba. Mne skor islo o, GP ma podklady, ma skusenosti, ma odbornikov. Pocas tej dlhej doby su mu zname zakonitosti. Ako dopadol tak, nielen Pjakin spomina, ze je prikovany k Zemi. Meracie jednotky ma pravdepodobne vyborne, algoritmus pocas dejin zrejme vypiplal, ostava mi akcny clen. Je mi jasne, ze sa to snazi dohnat biorobotizaciou, ze sa chytil do pasce, to je tak blby? Chodi mi po rozume ako vobec vznikol, ako sa do tejto galaxie dostal. Vsetko dokonale, kde urobilo neskusene HNR chybu a kto to vyuzil a preco? Ak niekto dokakze narusit system virusom GP, mne to evokuje ... bud je evolucne starsi, alebo skusenejsi ako HNR. Eliminovanim GP neodstranim jeho povodcu. Vieme, my ludia, najst riesenie, alebo je nam prisudena iba rola hercov pri, mne to pripada, empirickom hladani riesenia typu matematizacie pokus-omyl. Este je jedna moznost, HNR je povodcom chyby zvanej GP. Ci umyselne mi ostava zahadou.

Přidat nový příspěvek