Re: Re: Re: .

asm | 15.02.2016

Ako som vravel NetVid lídri to majú ťažké. Sú ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Na jednej strane elita, ktorá ich zadrbe hneď keď povedia niečo nevhodné a na druhej strane ľud s jednoduchým zmýšľaním, ktorému by aj chceli pomôcť, ale ako. Priamo nič povedať nemôžu a nepriamo im nikto nerozumie. Ešte ich aj majú za magorov. Mňa takisto majú za hlupáčika - takého Popolvára.

Raz ma týpci chceli nachytať, pretože si tiež mysleli, že som hlupáčik. Tak sa ma opýtali, aké je hlavné mesto Hongkongu. Ja z fleku, že Victoria. Hneď sa mi začali smiať, aký som debil, pretože Hongkong je mesto, tak ako môže mať hlavné mesto.

Na inej diskusii som povedal, že Hitler zaviedol v Nemecku židovský zákon. Samozrejme bol som debil. Každý predsa vie, že Hitler bol nepriateľ židov. Ako ale môžu vedieť, čo je židovský zákon, keď nečítajú Bibliu?

Tak mi vysvetli NetVid, ako chceš bojovať so systémom, ak ho nepoznáš?

Ale ja nie som líder, tak ti moju taktiku vysvetlím priamo. Myslíš si, že systém alebo GP ako ho tu volajú je idiot? Myslíš, že nepozná psychológiu? Ten ťa pozná lepšie ako ty sám. Tak vie, že ak niečo prikáže, tak to z trucu nikto robiť nebude. A ak niečo zakáže, tak to just budú robiť takmer všetci.

Přidat nový příspěvek