Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pjakin

asm | 15.02.2016

Mamo, židovina tu smrdí.

Odporučiť niekomu, komu sa tu nepáči je pádny argument. Iste, odísť neznamená vyriešiť problém. Ale ty žiadne problémy neriešiš. Ty tu len vyplakávaš, aký si chudák, pretože západniari majú viac prachov, šíriš tu depresívne nálady a nadávaš na Slovanov akí sú chudáci. Čo vyriešiš týmto? Keď sme chudáci, na nejaké demonštrácie ani nemá zmysel chodiť. Veď aj tak nič nedosiahneme. Sám si odporuješ. Nič sa tu nezmení práve kvôli takým ľuďom ako si ty a nie ja. Ja nikam neutekám. To som odporúčal len tebe. Takých ľudí, ktorí podvracajú psychiku tu nepotrebujeme. Keď teda nechceš utiecť a chceš sa mať tak veľmi dobre, prečo s tým sám nič nerobíš. Podnikaj keď sa ti máli plat.

Posúvať sa dopredu, mať sa lepšie. Najprv je treba si zodpovedať otázku, či sa máme až tak zle? A prečo sa majú západniari tak dobre? Pretože sú takí šikovní alebo preto lebo vyciciavajú celý svet? Sory, ja toho nechcem byť súčasťou. To radšej budem robiť za 450 eur. Keď je tvoj boj proti systému motivovaný len malými platmi, to radšej nerob nič. Len ťa niekto zas odrbe, ako to bolo v 89. alebo ako urobili užitočných idiotov teraz z učiteľov.

K tej nezamestnanosti si poriadne prečítaj môj príspevok. Preboha veď som netvrdil, aby sa každý stal nezamestnaným. Veď som písal, že nezamestnanosť je väčším problémom ako malé platy. Ale už keď je niekto nezamestnaný, nech neupadá a nech využije tento útok proti nám v náš prospech. O tom tu predsa stále hovorí udo - dať negatívnej matrici pozitívny charakter. Kto je macher, ten to samozrejme môže urobiť a stať sa nezamestnaným aj sám. Obetovať zarábanie prachov kvôli samoštúdiu alebo iným aktivitám. To, že nezamestnanosť znamená mať čas je jednoduchá logika. Neviem, čo na tom nechápeš. Nechodíš do roboty, tak máš čas. Môžeš ho nejako využiť.

O ostatných veciach tu nebudem písať. Nepotrebujem, aby nepriatelia čítali naše stratégie. Ak to nechápeš je to tvoj problém. Ty ak nie si žid, ani agent, tak so sebou niečo rob, pretože si nakazený židovinou. Inak budeš považovaný za nepriateľa, aj keď si rovnakej krvi.

Přidat nový příspěvek